Vývoj software

Sústredíme sa najmä na vysoko špecifické projekty, vyžadujúce si detailné porozumenie súvisiacim procesom a individuálny prístup ku klientovi.

Naše portfólio zahŕňa tvorbu webových prezentácií, internetových obchodov, integráciu platobných systémov do internetových obchodov, systémy na správu poštových konferencií, dizajnovanie systémov pre výmenu údajov medzi nekompatibilnými systémami až po návrh a implementáciu vysoko sofistikovaných algoritmov pre použitie v špecifikom prostredí.

Či už osobný alebo firemný web sa v dnešnom modernom svete stal najrýchlejším marketingovým prostriedkom na trhu. Dobrý web oslovuje Vašich budúcich zákaznikov nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zákaznikov, ktorých by ste za bežných okolností nikdy nestretli.
My sa Vám postaráme o to, aby takých zákazníkov bolo čím viac a aby sa k Vám radi vracali.

Web & Dizajn
Web predáva!
Toto je najčastejšie používaná veta webdizajnérov. Aby to bola pravda, je potreba vynaložiť veľa úsilia. Prvým krokom je zvoliť si správny dizajn, usporiadanie stránky, farby, texty a obrázky. Usporiadanie stránky musí byť prehľadné, farby nesmú rušiť vašu myseľ, texty ľahko čitateľné a celé to musia dopĺňať vhodne vybrané obrázky. Celé sa to začína grafickým návrhom, ktorý vyhotovýme na základe Vašich požiadaviek, prípadne Vám ponúkneme na výber z predpripravených návrhov.

SEO Optimalizácia
Po odsúhlasení grafického návrhu Vami sa pustíme do jeho implementácie do HTML a CSS kódu, ktoré sú kostrou Vášho nového webu. Táto kostra bude poskladaná tak aby ju vedeli zobraziť všetky prehliadače a hlavne aby ju prečítali vyhľadávače ako Google, Yahoo a iné. Toto celé je súčasťou ONPAGE optimalizácie vašej webstránky. O OFFPAGE optimalizáciu sa postarajú externé aplikácie ako je ADWORDS, registrácia vo vyhľadávačoch vhodné umiestnenie reklám a spätných linkov.

CMS systémy
Content management system je webová prezentácia manažovateľná bežným používateľom internetu, ktorý má právo pristupovať do jej administračného rozhrania. Takýmto používateľom môžete byť aj vy a ľahko tak ovplyvňovať obsah vašej webovej prezentácie. Výhodou tohto systému je prístup k obsahu webovej prezentácie 24/7, z akéhokoľvek miesta pripojeného do internetu.

Eshop
Elektronické obchody - eshopy sú v posledných rokoch jedným z najprístupnejších prostriedkov na predaj produktov z pohodlia domova. Umožňujú svojim majiteľom ponúkať výrobky častokrát aj bez potreby vlastniť kamennú predajňu a s ňou súvisiacej potreby, zamestnávať pracovníkov potrebných pre bezproblémových chod podnikania a podobne. Nami ponúkané eshopy sú vyrábané na zákazku, každý je teda jedinečný a je ho možné prispôsobiť priamo požiadavkam zákazníka, čo častokrát bežné, krabicové eshopy nedokážu. Okrem štandardu ponúkaného konkurenčnými spoločnosťami sme schopný prepojiť nami dodaný eshop s Vaším účtovným softwérom, teda aj skladovým hospodárstvom, ktorý je schopný synchronizovať dáta takmer v reálnom čase.

Prepojenie systémov
Máte jasnú víziu, no Vaše aktuálne infromačné systémy ju neumožňujú zrealizovať? Pokojne nás kontaktujte a spolu sa pokúsime premeniť Vaše vízie na skutočnosť. Disponujúc znalosťami jazykov C/Bash/Perl/PHP je pre nás len veľmi málo projektov nerealizovateľných.

Cena

Ceny sa odvíjajú od komplexnosti a rozsahu projektu a sú stanovené individuálne, dohodou.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.