EshopSync

Aj Vy trávite denne hodiny synchronizovaním eshopu, skladov a účtovníctva?

Sústreďte sa na Váš business a rutinné úkony pokojne nechajte na EshopSync.
Vďaka EshopSync môžete Vašu obľúbenu aplikáciu pre vedenie účtovníctva* odteraz používať aj ako plnohodnotný ovládač Vášho eshopu!**

EshopSync zabezpečí, že už nikdy viac nebudete musieť ručne synchronizovať stav skladu, cenník, akcie, objednávky ako aj registrovaných klientov.

Dáta medzi Vašim účtovníctvom a eshopom sú synchronizované každú minútu!

Z pohodlia Vašej obľúbenej aplikácie pre správu účtovníctva môžete:

Toto všetko a este omnoho viac nemenej dôležitých parametrov dokáže EshopSync udržiavať synchronizovaných s eshopom!

Ďalšie informácie


*  Aktuálne podporované programy pre vedenie účtovníctva: OMEGA od spoločnosti Kros,a.s.
** Aktuálne podporované eshopy: OpenCart, no v prípade,že to licencia umožňuje vieme prispôsobiť akýkoľvek eshop naprogramovaný v PHP.

Štandardné tlačové zostavy pre aplikáciu OMEGA

Radi by ste zasielali klientom ponuky, faktúry a iné dokumenty vo formáte PDF priamo z OMEGA, no vstavané zostavy nespĺňajú Vaše požiadavky?

Žiadny problém! Kontaktujte nás a my pre Vás naprogramujeme ŠTANDARDNÉ tlačové zostavy presne podľa Vašich požiadaviek.

Kamerový systém

 

Koncom roka 2010 sme sa stretli s požiadavkou na implementáciu kamerového dohľadového systému, ktorý by bol dostatočne modulárny a otvorený voči prístupom z iných aplikácií. Systém mal mimo iného umožňovať integráciu do prostredia edupage.sk a umožniť tak rodičom po autentifikácií nahliadať do priestorov školy. Mimo vyučovacích hodín mal pracovať v režime detekcie pohybu a zachytené udalosti bezpečne archivovať po dobu povolenú zákonom.

Kedže išlo o školské prostredie s výrazne limitovaným rozpočtom, použitie štandardných komponentov neprichádzalo do úvahy. Výsledkom nášho niekoľko mesačného úsilia je systém, ktorý je mimoriadne cenovo prístupný, ľahko škálovateľný a umožňuje nahrávanie z IP kamier vlastnej konfigurácie v HD rozlíšení! Samozrejme pri zachovaní všetkých požiadaviek, či už na prístupnosť systému alebo detekciu pohybu.

Ďalšie informácie


Newsroom

Feb21
Tvorba štandardných tlačových zostáv
Radi by ste zasielali klientom ponuky, faktúry a iné dokumenty vo formáte PDF priamo z OMEGA, no vstavané zostavy nespĺňajú Vaše požiadavky? Žiadny problém! Kontaktujte nás a my pre Vás naprogramujeme ŠTANDARDNÉ tlačové zostavy presne podľa Vašich požiadaviek.
Jan20
Predstavenie kamerového systému
Výsledkom našej niekoľko mesačnej snahy je cenovo efektívny a plne prispôsobiteľný kamerový systém pre použitie v interieri ako aj v exteriéri.
Jan2
Uvedenie EshopSync na trh
Predstavujeme Vám jedinečné riešenie, ktoré nemá na slovenskom trhu konkurenciu. EshopSync synchronizuje dáta Eshopu s Vašim účtovným programom a to všetko takmer v reálnom čase!